III Zjazd Polskiego Towarzystwa Barku Łokcia

Szanowni Studenci i Młodzi Medycy,

ostatni rok zmienił wszystko w naszym życiu. Dotknął także naukę i edukację.
Dobrze wiemy, że pandemia nadal trwa, ale mamy nadzieję, że zostanie opanowana i będziemy mogli się spotkać twarzą w twarz.

Serdecznie zapraszamy na III Zjazd Polskiego Towarzystwa Barku Łokcia 15 września 2021 r. tradycyjnie w Poznaniu. Jest to jedyne wydarzenie w Polsce podczas którego poruszane będzie problematyka schorzeń barku i łokcia. Wierzymy, że należy stawiać na edukację młodych medyków zarówno lekarzy jak i fizjoterapeutów, dlatego, zapewniamy bezpłatny wstęp dla zainteresowanych studentów.

Zjazd Polskiego Towarzystwa Barku Łokcia jest wyjątkową okazją do nawiązania kontaktów z wybitnymi specjalistami oraz poszerzenia własnej wiedzy i umiejętności.

Następnego dnia rozpocznie się najważniejsze wydarzenie tego roku na świecie w obrębie barku i łokcia, czyli kongres SECEC. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami rejestracji na stronie wydarzenia https://www.emma.events/SECEC2021/welcome

Zachęcamy wszystkich Państwa do zgłaszania prac naukowych do 14.04.2021.

W trakcie zjazdu PTBŁ odbędzie się studencka sesja konkursowa, w której główną nagrodą jest bezpłatny udział w kongresie SECEC dla wszystkich autorów zwycięskiej pracy.

Wszyscy zasługujmy, żeby wreszcie się spotkać, dyskutować, uczyć się od siebie, inspirować, ponownie w Poznaniu.

Zapraszamy i do zobaczenia!

www.ptbl2021.pl
www.emma.events/secec2021

REJESTRACJA

Biuro Obsługi Klienta:
e-mail: szkolenia@termedia.pl
www.termedia.pl

Bądź z nami w kontakcie: