Uwaga Studenci- rozliczanie roku

Drodzy Studenci,

Przypominamy o konieczności uzyskania zaliczenia zajęć, zdania egzaminów oraz zatwierdzenia karty okresowych osiągnięć studenta w systemie. Dopiero po wykonaniu powyższych czynności przez studenta, pracownik Uczelnianego Centrum Obsługi Studentów dokona promowania na następny rok akademicki oraz przypisze studenta do swojej grupy dziekańskiej.

Nie ma konieczności osobistego dostarczania karty okresowych osiągnięć do UCOS oraz przesyłania jej na skrzynki mailowe, wystarczy zatwierdzić swoje osiągnięcia w systemie.

Proszę pamiętać, że brak zatwierdzenia karty okresowych osiągnięć  w systemie uniemożliwi przypisanie studenta na następny rok akademicki 2022/2023 a co za tym idzie nie będzie miał możliwości uczestniczenia w zajęciach.

Termin rozliczenia z Uczelnianym Centrum Obsługi Studentów upływa z dniem 15 września 2022 roku.

Prosimy, aby książeczki praktyk dla kierunków lekarskiego i lekarsko-dentystycznego dostarczyli do UCOS starości grup w terminie do 31 października 2022 roku.