< Cofnij

Akademia Formedis

FORMEDIS Medical Management&Consulting wraz z Biurem Karier Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu po raz czwarty współorganizują projekt edukacyjny o nazwie Akademia FORMEDIS.

Dedykowany jest on studentom kierunków medycznych, zarządzania, prawa, ekonomii oraz studentom innych kierunków, którzy są zainteresowani pracą zawodową w obszarze ochrony zdrowia.

Celem Projektu jest szkolenie młodego pokolenia profesjonalnej kadry menedżerskiej. W praktyczny sposób, poprzez ćwiczenia oraz dyskusje z wykładowcami przygotowuje uczestników do przyszłej pracy zawodowej. Cykl ośmiu warsztatów potrwa od listopada 2021 do czerwca 2022. Każde zajęcia prowadzone będą przez innego eksperta, z dziedzin takich jak: zarządzanie, marketing, prawo, finanse, badania kliniczne. Ostatnie zajęcia zakończą się debatą ekspercką.

https://www.youtube.com/watch?v=C1LjmOUETKs

W ciągu trzech edycji Akademię ukończyło ponad 120 uczestników z różnych uczelni. Mimo, że pierwotnie miał to być projekt jednorazowy, to szerokie zainteresowanie projektem przyczyniło się do jego kontynuacji.

Więcej informacji na temat projektu można znaleźć na:

www.facebook.com/akademiaformedis/ oraz www.ump.edu.pl

Akademię FORMEDIS swoim patronatem objął JM Rektor UMP prof. dr hab. Andrzej Tykarski.

Patronem medialnym wydarzenia jest portal Rynek Zdrowia.

Rekrutować do projektu można poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który następnie należy przesłać na adres: promocja@ump.edu.pl

Dokumenty aplikacyjne: