Wsparcie socjalne dla studentów z Białorusi

Informujemy, iż dnia 05.02.2024r. rusza nabór wniosków w związku z przyznaniem wsparcia socjalnego dla studentów Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu będących obywatelami Białorusi, dotowanego przez Miasto Poznań.

Wysokość otrzymanej dotacji pozwala na przyznanie świadczenia maksymalnie 4 (czterem) studentom.

Wsparcie socjalne ze środków przekazanych przez Miasto Poznań jest jedynym wsparciem publicznym przyznany studentowi. Student nie może być beneficjentem jakiegokolwiek innego wsparcia publicznego m.in. stypendiów NAWA, świadczeń realizowanych w ramach zadań Funduszu Stypendialnego Uczelni, wsparcia przyznanego przez Marszałka Województwa czy Starostwa powiatowego.

Wnioski należy pobrać ze strony internetowej Uczelnianego Centrum Obsługi Studentów i  złożyć w Biurze UCOS na ul. Bukowskiej 70, w nieprzekraczalnym terminie 09.02.2024r.

WNIOSEK - plik do pobrania