Stypendium Naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Szanowni Studenci,

serdecznie zapraszamy do składania wniosków o Stypendium Naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego w roku 2023.

Stypendium w kategorii „Student” ma charakter szczególnego wyróżnienia za wybitne osiągnięcia gratyfikującego studentów, którzy osiągnęli znaczący sukces związany z nauką.

O stypendium mogą ubiegać się studiujący w uczelniach na terenie województwa wielkopolskiego studenci i absolwenci, kończący uczelnię w roku składania wniosku kierunków z dziedziny:

Wszystkich Studentów zainteresowanych uzyskaniem stypendium naukowego Marszałka Województwa Wielkopolskiego zapraszamy do zapoznania się z warunkami otrzymania stypendium dostępnymi pod linkiem: Informacje dot. stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Dokumenty niezbędne do ubiegania się o stypendium oraz szczegółowe wytyczne znajdują się na naszej stronie: http://ucos.ump.edu.pl/stypendia-uwmm

#ucosstypendia

#ucosstypendiumnaukowe