Drodzy Przyjaciele, Studenci z Ukrainy!

Любі друзі, студенти з України!

В цей складний для вашого народу час прагнемо запевнити вас у нашій підтримці та солідарності. Вся академічна спільнота нашого Університету готова докласти всіх старань, щоб підтримати вас в ці важкі хвилини.

Пам’ятайте, ви не одні, в разі потреби ви завжди можете контактувати з нами!

Можна звертатися за електронною адресою Офісу Проректора до справ Дидактики: dydaktyka@ump.edu.pl , ця електронна скринька обслуговується 7 днів на тиждень. Окрім того завжди можете звернутися безпосередньо до ваших Деканів або в Університетський Центр Обслуговування Студентів (UCOS).

Проректор до справ Дидактики

проф. Малгожата Котвіцька

Проректор до справ Студентів

проф. фарм. н. Едмунд Гжеськовяк

Drodzy Przyjaciele, Studenci z Ukrainy!

W tych trudnych dla Waszego Narodu chwilach, pragniemy zapewnić Was o naszym wsparciu i solidarności. Cała społeczność akademicka naszego Uniwersytetu dołoży wszelkich starań, by wesprzeć Was w tych trudnych chwilach.

Pamiętajcie, nie jesteście sami, w razie potrzeby możecie zawsze skontaktować się z nami!

Do Waszej dyspozycji pozostaje adres e-mail Biura Obsługi Prorektor ds. Dydaktyki: dydaktyka@ump.edu.pl odbierany 7 dni w tygodniu. Zawsze też możecie skontaktować się z Waszymi Dziekanami lub Uczelnianym Centrum Obsługi Studentów.

Prorektor ds. Dydaktyki

Prof. dr hab. Małgorzata Kotwicka