Stypendia dla studentów rozpoczynających kształcenie na Inźynierii Farmaceutycznej

Studenci rozpoczynający kształcenie na kierunku Inżynieria farmaceutyczna studia drugiego stopnia mogą składać wnioski o stypendia w roku akademickim 2022/2023:
- stypendium rektora – wniosek w formie elektronicznej należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie od 06 – 10 marca 2023r. (wniosek składany w systemie WISUS/AKSON). Wniosek w wersji papierowej (tylko dla wniosków zakwalifikowanych do decyzji pozytywnej) w terminie 29 marca do 31 marca 2023r. w UCOS.
Wnioski o pozostałe stypendia:
- stypendium socjalne
- stypendium dla osób niepełnosprawnych
- zapomoga
od marca do 30 czerwca 2023r., wnioski są rozpatrywane na posiedzeniach Wydziałowych Komisji Stypendialnych raz w miesiącu.
Wypłata stypendiów oraz zapomóg nastąpi zgodnie z Harmonogramem składania wniosków o stypendia, wypłat stypendiów, prac wydziałowych komisji stypendialnych w roku akademickim 2022/2023 stanowiącym Komunikat Rektora nr 1-2022/2023, przy czym pierwsza wypłata nastąpi w miesiącu kwietniu ze spłatą za marzec.