Stypendia dla studentów Inżynierii Farmaceutycznej II stopnia

Studenci rozpoczynający kształcenie na kierunku Inżynieria farmaceutyczna studia drugiego stopnia mogą składać wnioski o stypendia w roku akademickim 2021/2022:

1. stypendium rektora – wniosek w formie elektronicznej należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie od 07 – 14 marca 2022r. (wniosek składany w systemie WISUS/AKSON). Wniosek w wersji papierowej (tylko dla wniosków zakwalifikowanych do decyzji pozytywnej) w terminie 30 marca do 1 kwietnia 2022r. w UCOS.
  2. Wnioski o pozostałe stypendia:

- stypendium socjalne

- stypendium dla osób niepełnosprawnych

- zapomoga

od marca do 30 czerwca 2022r., wnioski są rozpatrywane na posiedzeniach Wydziałowych Komisji Stypendialnych raz w miesiącu.

Wypłata stypendiów oraz zapomóg nastąpi zgodnie z Harmonogramem składania wniosków o stypendia, wypłat stypendiów, prac wydziałowych komisji stypendialnych w roku akademickim 2021/2022  stanowiącym Komunikat Rektora nr 1-2021/2022, przy czym pierwsza wypłata nastąpi w miesiącu kwietniu ze spłatą za marzec.

Komunikat Prorektora ds. Studenckich w tej sprawie (do pobrania)