Szczepienie przeciw COVID-19

Drodzy Studenci,

Zachęcamy tych wszystkich spośród Was, którzy jeszcze nie zaszczepili się przeciw COVID-19 do skorzystania ze szczepień organizowanych przez UMP. Cykl szczepień dobiega w naszej uczelni końca i planujemy zakończyć całą akcję na początku maja br.
Możliwość wyboru konkretnego terminu szczepienia będą miały jedynie osoby, które ponownie potwierdzą chęć szczepień do dnia 15 kwietnia br.

Prosimy także osoby, które wcześniej zadeklarowały gotowość do szczepień, a nie zamierzają się szczepić w UMP lub wykonały szczepienie poza Uczelnią, o taką informację. To ważne z racji na określenie liczby szczepionek, jaką musimy zamówić.

Dlatego też prosimy Wszystkich Was o zaznaczenie w Systemie WISUS jednej z trzech odpowiedzi:
a) potwierdzam chęć zaszczepienia się w UMP
b) zaszczepiłem się poza UMP
c) rezygnuję ze szczepień.

W tym celu prosimy o zalogowanie się do Systemu WISUS -> SYSTEMY -> SZCZEPIENIA